Dárkové poukazy infolinka zdarma: +420 800 12 00 12 Hodnocení hostů 9skal@orea.cz
O Hotelu

Orea Resort Devět Skal na Vysočině

 

V překrásné krajině Žďárských vrchů u Milovského rybníka naleznete Orea Resort Devět Skal. Hotel je výborně dostupný ze všech dopravních tahů a nabízí veškerý komfort, který si jen můžete pro strávení krásné dovolené přát. 

Již nyní si na našich nově zrekonstruovaných hřištích s umělým povrchem můžete zahrát volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton. Dále se můžete těšit na hřiště pro plážový fotbal, který lze rozdělit na 4 hřiště na plážový volejbal.

 alt alt

V resortu je Vám k dispozici 131 pokojů, krytý bazén, sauna, restaurace 9 skal, lobby bar, konferenční prostory a vlastní parkoviště. Resort je držitelem certifikátů baby a pet friendly, proto neváhejte přijet i se svými miláčky. 

Na Vaši návštěvu se těší

Váš Tým Orea Resortu Devět Skal

Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Resort Devět Skal

Sněžné - Milovy 11
Svratka 592 02
Česká republika

Tel: +420 566 585 541
Info linka: +420 800 12 00 12
E-mail: 9skal@orea.cz

Rezervace ubytování

Rezervace provedená z těchto stránek zaručuje nejnižší dostupnou cenu ubytování v našich hotelech

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.