Dárkové poukazy infolinka zdarma: +420 800 12 00 12 Hodnocení hostů 9skal@orea.cz

AKTIVITY

Českomoravská vrchovina s chráněnou krajinnou oblastí Žďárských vrchů, ve které se Orea Resort Devět Skal nachází, přímo láká ke sportu či odpočinku. Blahodárné ticho, procházky v lesích nebo plavání v Milovském rybníce je jen malou ukázkou aktivit, které můžete v okolí hotelu podniknout.

 

MULTIFUNKČNÍ SPORTOVIŠTĚ

Nechte se zlákat některou z námi nabízených sportovních aktivit. Naše nově zrekonstruované víceúčelové sportoviště s umělým povrchem je jako stvořené pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton. Dále se můžete těšit na hřiště pro plážový fotbal, který lze rozdělit na 4 hřiště na plážový volejbal.

SPORT & VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu si také můžete zahrát stolní tenis, billiárd, či si vyzkoušet venkovní minigolf.

CYKLOTURISTIKA

Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky. Nachází se zde 160 km značených cyklotras, které navazují jak na stávající silniční sítě s asfaltovým povrchem, tak na místní komunikace, vedoucí málo frekventovanou a malebnou krajinou Žďárských vrchů. V hotelu je Vám k dispozici půjčovna horských kol za poplatek.

TURISTICKÉ TIPY

Centrem kulturního dění je Nové Město na Moravě, které se nachází ve vzdálenosti pouhých 15 km. Dále máte možnost navštívit např. Poličku Bohuslava Martinů, Litomyšl nebo soubory lidových staveb na Veselém kopci a v Hlinsku. Nabídka pamětihodností v okolí je opravdu široká.