Dárkové poukazy infolinka zdarma: +420 800 12 00 12 Hodnocení hostů 9skal@orea.cz

Reference

 

alt

"Rád bych poděkoval celému personálu hotelu Orea Resort Devět Skal za ochotu vyjít nám vstříc ve všech našich přáních a požadavcích. Běžecký klub České spořitelny zde uspořádal jarní soustředění o víkendu 13. - 15. května. Akce se zúčastnilo více jak 80 členů klubu a jeho přátel. Za organizátora akce mohu říct, že jsem nezaznamenal žádnou výtku na poskytované služby od členů za celý náš pobyt i následně po něm. Osobně oceňuji a chválím obchodního manažera pana Šolce, který mě velice brzo přesvědčil, že jsem si vybral správný hotel pro naši akci. Následně chci pochválit personál recepce, manažerku směny a její personál, který se staral o naše stravování. Na každém z nich bylo vidět, že má zájem, abychom byli spokojeni. Málo kdy se setkávám s tak vstřícným přístupem. Řada běžců má bezlepkovou stravu, jiní bezlaktózovou nebo další speciální diety. Vše se operativně zvládlo k naší spokojenosti. Bar nám byl k dispozici prakticky celý den a zajišťoval nám pestrý pitný režim. Využili jsme konferenční místnost, bazén i wellness služby. Služby tohoto hotelu mohu doporučit všem pro konání větších akcí. Vzhledem ke krásné přírodě v okolí je to jasná volba a my víme, kam se rádi vrátíme. Za mě i náš klub nejvyšší hodnocení a velká spokojenost. Děkuji za sebe i za běžce našeho klubu."        

Zdeněk Chmel, prezident Běžeckého klubu České spořitelny

 

 

alt

"Pobyt v Rezorte Devět Skal bol pre nas velmi prijemny a oddychovy aj napriek pracovnym povinnostiam, ktore sme absolvovali. Velmi sa nam pacilo prostredie a okolita priroda, kde sa vas hotel nachadza, blizkost jazera a lesov sme velmi ocenili. Ubytovanie bolo v poriadku, pekne, k comu dopomohla renovacia izieb. Jedine co pre nas nebolo uplne stopercentne bola strava v restauracii. Ranajky boli vyborne, roznorode, velky vyber ale co sa tyka obedov a vecere jedlo bolo jednotvarne. Vedeli by sme si predstavit taku tradicnu cesku kuchynu. Personal bol ochotny a vysiel nam vo vsetkom v ustrety. Dakujeme za prijemne straveny vikend vo Vysocine."

 Mgr. Lucia Salitrosova, Hella Innenleuchten-Systeme Bratislava, s.r.o.

 

 

alt

"Rádi bychom poděkovali resortu Devět Skal za organizaci našeho výjezdního zasedání pro 90 osob. Vše proběhlo bez problému. Veškeré naše požadavky na hotel byly naplněny. Ubytování bylo čisté a příjemné, personál milý a proaktivní.  Stravování v hotelu bylo na vysoké úrovni. Rádi bychom vyzvedli perfektní lokalitu hotelu, která je dobře dostupná ze všech koutů České republiky. Resort Devět skal a jeho krásná okolní příroda poskytla našim zaměstnanců jak kvalitní zázemí pro konferenci, tak i kýžený únik z městského života."

Kateřina Pekárková, Sberbank CZ a.s.