Pokoje-Pokoj Classic

Orea Resort Devět Skal

Pokoj Classic

Pokoje jsou zrekonstruované v moderním světlém designu. Na pokoj je možné přiobjednat 1 přistýlku. Všechny mají balkon s výhledem na Žďárské vrchy, travnatou plochu s minigolfem nebo Milovský rybník. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, telefonem a prostornou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Při příjezdu dostanete minerální vodu. Každý den máte také volný vstup do bazénu.

Třílůžkový pokoj Classic

Zrekonstruované pokoje s terasou se nachází v přízemí hotelu. Z terasy je přímý vstup na travnatou plochu k Milovskému rybníku. Pokoj je vhodný pro rodiny s dětmi, ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé a 1 dítě na přistýlce. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, telefonem a prostornou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Při příjezdu dostanete minerální vodu. Každý den máte také volný vstup do bazénu.

Pokoj Deluxe

Pokoje „Deluxe“ o velikosti 20 m2 jsou nově zrekonstruované. Všechny pokoje mají balkony, ze kterých se naskýtá nádherný výhled na Žďárské vrchy, okolní krajinu a travnaté plochy s minigolfem. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, telefonem, čajovým a kávovým setem a malou ledničkou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Zdarma je parkování a vstup do bazénu. Na pokoj je možné přiobjednat 1 přistýlku. Na tomto pokoji není možné ubytování s domácími mazlíčky.

Rodinný Pokoj

Pokoje o velikosti 40 m2 jsou zrekonstruované a mají vlastní sociální zařízení. Jsou vhodné pro ubytování 2 dospělých osob a 1-2 dětí do 12 let. Všechny mají LCD televizi, telefon a balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem. Při příjezdu dostanete 2 minerální vody zdarma. Denně máte také volný vstup do bazénu.

Suite

Pokoje s balkonem o velikosti 45 m2 jsou zrekonstruované a skládají se z prostorné šatny, ložnice a obývacího pokoje. Vybavení zahrnuje 2 LCD televize, telefon, ledničku a Wi-Fi připojení. V koupelně je vana, toaleta a kvalitní kosmetika zdarma. Na pokoji máte k dispozici čaj, kávu a minerální vodu zdarma. Hosté mají volný vstup do bazénu. Samozřejmostí je zdarma k zapůjčení župan a pantofle.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu