Pokoje-Rodinný Pokoj

Orea Resort Devět Skal

Rodinný Pokoj

Pokoje o velikosti 48 m2 jsou zrekonstruované a mají vlastní sociální zařízení. Jsou vhodné pro ubytování 2 dospělých osob a 1-2 dětí do 12 let s možností přiobjednání 2 přistýlek. Všechny mají LCD televizi, telefon a balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem. Při příjezdu dostanete 2 minerální vody zdarma. Denně máte také volný vstup do bazénu.

Pokoj Economy

Pokoje „Economy“ o velikosti 24 m2 jsou vybaveny televizí a telefonem a nabízejí možnost úpravy na Double/Twin. Všechny pokoje mají balkony, ze kterých se naskýtá nádherný výhled na Milovský rybník, okolní krajinu a travnaté plochy s minigolfem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Zdarma je parkování a vstup do bazénu.

Pokoj Superior

Pokoje jsou zrekonstruované v moderním světlém designu. Na pokoj je možné přiobjednat 1 přistýlku. Všechny mají balkon s výhledem na Žďárské vrchy, travnatou plochu s minigolfem nebo Milovský rybník. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, telefonem a prostornou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Při příjezdu dostanete minerální vodu. Každý den máte také volný vstup do bazénu.

Suite

Pokoje s balkonem o velikosti 50 m2 jsou nově zrekonstruované a skládají se z šatny, ložnice a obývacího pokoje. Vybavení zahrnuje 2 LCD televize, telefon, ledničku a Wi-Fi připojení. V koupelně je vana, toaleta a kvalitní kosmetika zdarma. Na pokoji máte k dispozici čaj, kávu a minerální vodu zdarma. Hosté mají volný vstup do bazénu. Proto máte zdarma k zapůjčení župan a pantofle.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu