Pokoje-Suite

Orea Resort Devět Skal

Suite

Nejprostornější pokoje s vlastním balkonem o velikosti 45 m² se skládají z obývacího pokoje, ložnice, velké předsíně s šatnou a samostatné koupelny. Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi. Ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé osoby a 1 dítě s využitím přístýlky. Ložnice je vybavena pohodlnou manželskou postelí s vysokou matrací, LCD smart televizí a telefonem.
V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, LCD smart televize, křeslo a také malá lednička, rychlovarná konvice včetně setu na kávu a čaj. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a hotelovou kosmetikou. Samozřejmostí je k dispozici župan a jednorázové přezůvky. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda.  Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky nabízíme navíc benefit ve formě parkování zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Classic

Dvoulůžkové pokoje o velikosti 20 m² s možností přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem nebo Milovský rybník. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky nabízíme navíc benefit ve formě parkování zdarma.

Třílůžkový pokoj Classic

Třílůžkové pokoje o velikosti 24 m² s možností přistýlky s vlastní terasou se nachází ve sníženém přízemí hotelu. Z terasy je přímý vstup na travnatou plochu k Milovskému rybníku. Pokoj je vhodný pro rodiny s dětmi, ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé a 1 dítě s využitím přístýlky. Pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky nabízíme navíc benefit ve formě parkování zdarma.

Pokoj Deluxe

Dvoulůžkové pokoje „Deluxe“ o velikosti 20 m² jsou nově zrekonstruované a mají možnost přistýlky pro dítě. Jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem, čajovým a kávovým setem. Součástí vybavení je také malá lednička a trezor. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na Žďárské vrchy, okolní krajinu nebo travnatou plochu s minigolfem. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky nabízíme navíc benefit ve formě parkování zdarma. Na tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.

Rodinný pokoj

Rodinné pokoje o velikosti 40 m² s vlastním sociálním zařízením jsou vhodné pro ubytování 2 dospělých osob a 2 dětí do 12 let. Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem. Jedná se o dva propojené pokoje, každý s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí a telefonem. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu a Wi-Fi připojení bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky nabízíme navíc benefit ve formě parkování zdarma.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking